ANKASTRE ÜRÜNLER İLE MUTFAĞINIZI MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURUN…

Hızla gelişen teknoloji, hayatın her alanında olduğu gibi mutfak dekorasyonunda da tüketicilere yeni ürünler sunuyor. Modern evlerde karşımıza sıklıkla çıkan ankastre mutfaklar, şık görünümün yanı sıra, kullanım kolaylığı ve yer tasarrufu da sağlıyor.

Fransızca “encastre” kelimesinden gelen ankastre kelimesi, anlam olarak gömülü, entegre olmuş, bir noktaya sabitlenmiş tesisat demektir. Dolayısıyla mutfak dekorasyonunda ankastre üründen bahsedilirken, mutfak ile bütünleşmiş bir yapı işaret edilir. Ankastre ürünlerin performans açısından, solo ürünlerden hiç bir farkı yoktur. Ancak üretilirken tamamen farklı bir teknoloji ile üretilirler. Bir ankastre ürünü solo olarak kullanamayacağınız gibi, bir solo ürünü de sonradan ankastreye çeviremezsiniz.

Ankastre cihazlar, kullanıcılarına görüntü kirliliğini ortadan kaldırma, yerden tasarruf, kolay temizlenme ve kullanım kolaylığı gibi pek çok fayda sağlarlar. Bu cihazlar gömme olduğundan, mutfağınızın ankastre ürünler için özel olarak hazırlanması gerekir. Ankastre cihazların kaplamaları, inoks kaplamadır. Pek çoğunda parmak izi bırakmama ve buna bağlı kolay temizlenme özelliği vardır. Fiyatları ise solo ürünlerle hemen, hemen aynıdır.

Ankastre ürünler arasında davlumbaz, ocak, klasik ve mikrodalga fırın, bulaşık makinesi ve buzdolabını sayabiliriz. Eğer yeni mutfağınız için %100 yerli ve çok uygun fiyatlı ankastre ürünler arıyorsanız, size önereceğimiz marka; Silverline Ankastre olacaktır. Silverline’daki ankastre ürünlere bakmanızı tavsiye ederim.

Silverline Ankastre, 1994 yılında davlumbaz üretmek için Gümüşfon adıyla kurulmuş bir firma, ürettiği ilk sürgülü davlumbaza “Silverline” adını vermiş. 2005 yılından beri ise ankastre ocak ve fırın üretiyor. Bugün Merzifonda 85.000 m2. alana kurulu fabrikasında, %100 Türk sermayeli şirketlere Ekonomi Bakanlığı tarafından verilen “Turquality” markalı ürünlerini, bir Türk markası olarak dünyaya ihraç ediyor.

Firma, yerli bir firma olmanın avantajını fiyatlarına da yansıtmış. Ocak, davlumbaz ve fırının yanı sıra ürettiği buzdolabı, bulaşık makinesi, mutfak evyesi, çöp öğütücüsü ve bataryaları çok uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırıyor. Ayrıca ürünlerinin tamamı çevre ve enerji duyarlılığı yüksek ve modern dizayna sahip ürünler. Üretim yaparken AR-GE çalışmalarına çok önem veren firma, ürünlerini yaşama keyif ve kolaylık katmak amacıyla tasarlıyor ve beğeninize sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Untitled

Ispanaklı Kek Tarifi

Cogu zaman hatta genelde kendi tariflerimi kendim yaratıyorum. Hatta blogun başlama hikayesi de bazen çok beğendiğim tariflerimi not almak amaçlıdır. Ama bazen çok dar zamanlarda, hemen bir misafir gelecekse bir de o misafirlerin minik ve tatlı çocukları varsa acaba tutacak mı riskine girmek istemiyor ve ...