1-cekilis

Dünya Kadınlar Günü Çekilişi

Herkese Merhabalar..

Allah bebeğimi sağlıkla kucağıma almayı nasip etti şükürler olsun ki..

Hamileliğimin Son ve yoğun dönemleri olduğu için Sevgililer Gününde Blog’da çekiliş yapamamıştım. Bende 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü bu vesile ile değerlendirmek istedim.

Çekiliş katılma şartları :

“Facebook Hesabımı Beğenmek ve İnstagram hesabımı takibe almak”

INSTAGRAM

FACEBOOK

Katılanlar arasından yapılacak çekiliş sonucunda kazanan kişi içerisinde 10 farklı çeşit kurabiye olan şık bir kurabiye kutusunun sahibi olacak.

Katılanlar bu yazımın altına katıldığını yada facebook instagram veya twitter’da yapacağım duyurularda yorum olarak katıldığını yazarsa benim için sizlere ulaşmak daha kolay olacaktır.

Ayrıca bir arkadaşınıza sözlü olarak çekilişi duyurduğunuzda ve o kişi de sonrasında facebook ve İnstagram hesabımızı takibe aldığında yoruma çekilişi sizden duyduğunu yazarsa size ek bir çekiliş hakkı daha kazandıracaktır.

Gönderilecek Kurabiye Çeşitlerinden Örnekler:

1-IMG_54521-IMG_54681-IMG_54861-IMG_54991-IMG_54951-IMG_5507

4 yorum

  1. merhaba, katıldım.facebook- https://www.facebook.com/pervin.eren.90 ve instagramda- @peren80 takip ediyorum.
    sevgiler

  2. facebooktan instagramdan takipteyim bol şans

  3. Özlemcim katildim takipteyim. Opuyorum.

  4. katıldım, facebook, instagram takip ediyorum. çekilişi pervin eren’den duydum.tweet’i rt ledim- https://twitter.com/irep53

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

c7853246-f215-4388-bb3b-425405d105ae

Pilav Yapmanın Püf Noktaları

Pilav yapmak geline verilecek kaynana notu nispetinde önemlidir. Aslında prensiplere uyulduğunda zor olmayan bir yemek olsa da, her zaman facia ile karşılaşma riski vardır. Doğu mutfağında pirincin yeri azımsanmaz. Özellikle Asya’da pirinç bazı ülkelerde temel ve hatta tek besin maddesidir. Örneğin Çin’in Güney Doğusunda en ...