zeytin-602x480

LEZZET TRAMVAYI PATENTİNİ ALDI

lt1

20 senelik Bilgi İşlem tecrübesi sonunda gıda sektörüne olan ilgisinden ötürü ,7 Mayıs 2012 Yılında LEZZET TRAMVAYI blogunu kurarak Yemek ve Mekan Blog Yazarı olan başlayan Arzu Batur Yalçınkaya , sonunda hobi olarak başladığı blog yazarlıgını işe dönüştürmeye karar vererek girişimde bulunmaya karar verdi.

23

Ege’ nin verimli topraklarında Ayvalık Altınova- Dikili arasında yetiştirilen zeytinlerden SOGUK SIKMA ile elde edilen , Naturel Sızma zeytinyağı ile birleştirip 2014 yılının ilk aylarında patent başvurusu yaparak Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağları adını alarak ilk girişimde bulundu.

Bu zevkli macera ve çalışmalar ; daha sonra ,18 Ekim 2014 ‘ te Koşuyolu MAYA KARADENİZ MUTFAĞI’nda gerçekleşen , sosyal medyada aktif olan Yemek Blog Yazarları ve sponsorların katılımlarıyla ,Lezzet Tramvayı Sonbahara Merhaba Partisi ; ( #LezzetTramvayıileSonbaharParti ) organizasyonu ile LEZZET TRAMVAYI Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağları lansmanı ile duyuruldu.

Agustos 2015 itibariyle LEZZET TRAMVAYI patenti onaylanarak , LEZZET TRAMVAYI Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağları satışlarınıda yavaş yavaş yapmaya başlamıştır. LEZZET TRAMVAYI, halan ileriye doğru adımları , ağır ama emin adımlarla ilerleyerek çalışmalarını sürmektedir. Ayrıca Lezzet Tramvayı Firma ile ilgili prosedurler tamamlandığı zaman satış nokta yeri duyurulacaktır.

Neden Naturel Sızma Zeytinyağı ?

ÇÜNKÜ ;

 • Zeytin ağaçları meyvelerine fiziksel ve mekanik işlemler uygulanarak elde edilen yeşilden sarıya doğru değişebilen renkte ve kendine has tadı ve lezzeti olan bir yağ çeşitidir.
 • Naturel Sızma zeytinyağı , kokusu ve tadı buruk kekremsidir.
 • Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağı ürünümüz, Ege bölgesinin Ayvalık yöresine ait olup Soğuk Sıkma ile yapılmaktadır.
 • Kimyasal madde kullanılmadan üretilen yağ çeşidir.
 • Çocukların beyin ve kemik gelişiminde önemli bir yeri vardır.
 • Anne Sütüne çok yakındır.
 • Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağı tadı meyvemsi ve genizde güzel tat bırakmaktadır.
 • Maliyeti fazla olmakla birlikte saglık için en önemli yağ çeşidir.
 • O.K ve E vitaminleri içererek saglık için bir çok faydası vardır ( cilt ,kalp ,kabızlık ,kolesterol, kanser )
 • Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarını , kahvaltılarda, yemeklerde, salatalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarını, serin yerde ve ışık almayan yerlerde muhafaza edildiği takdirde 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

SOĞUK SIKMA Nedir ?

Hamur haline getirilen zeytinyağı belli bir ısıda ısıtılır.Isı derecesi 27 dereceye kadardır. Bu işleme SOĞUK SIKMA denilir. Bu ısıya kadar sıkılan zeytinlerden elde edılen yağ daha az çıkmasına nazaran kalitesi yüksektir. Ne kadar ısı düşerse kalite o kadar artar.Ayrıca Zeytinlerin dalında koparılıp hemen sıkılmaya alınması zeytinyağının kalitesini artırır.

Politikamız

Verimli topraklarda elde edilen kaliteli ürünü , uygun fiyatta tüketici ile buluşturmak

Amacımız

Türkiye ve Yurt dışı çapında Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarının taninabilirliğini sağlamak

lt1 (1)

LEZZET TRAMVAYI NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞINI NASIL TEMİN EDEBİLİRİM ?

Şu an 1,2,5 litrelik Lezzet Tramvayı Naturel Sızma Zeytinyağları olarak Instagramdan (www.instagram.com/lezzettramvayi Direk Mesaj DM ile ) veya 05326374446 Whatsup ile sipariş almaya başlamıştır.

Lezzet Tramvayı AYVALIK Naturel Sızma Zeytinyağları Bilgi ve Sipariş ile ilgili detaylara bilgilere http://www.lezzettramvayi.com/lezzet-tramvayi-ayvalik-zeytinyagi adresinden de ayrıca ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Untitled

Ispanaklı Kek Tarifi

Cogu zaman hatta genelde kendi tariflerimi kendim yaratıyorum. Hatta blogun başlama hikayesi de bazen çok beğendiğim tariflerimi not almak amaçlıdır. Ama bazen çok dar zamanlarda, hemen bir misafir gelecekse bir de o misafirlerin minik ve tatlı çocukları varsa acaba tutacak mı riskine girmek istemiyor ve ...