IMG_1138

Loreal Magic Blur

Bu sene Tavsiye Evi muhteşem  bir etkinlik ile sezonu açtı.

Geçtiğimiz hafta kırmızılarla süslü harika bir kahvaltı sofrasında Loreal Magic Blur tanıtımı için buluştuk. Açılışa yakışır bir enerji ile karşılandığımız tavsiye evinde sezon dopdolu geçecek sinyallerini de aldık.

Kahvaltı masası harika değil mi..

 

IMG_1129

 

IMG_1135

 

Kırmızı masamızda sunumu yapılan kırmızı ambalajlı  Loreal Magic Blur’u kahvaltıdan önce denedik.

 

IMG_1138

 

Farkı kolay görebilmek için avuç içinde başparmağın alt kısmına ve göz çevresindeki çizgilerime denedim. Etkisini anında görecek olmak benim gibi çok fazla kreme düşkün olmayan birini bile heyecanlandırdı.

SAĞ ELİM

IMG_4312

 

SOL ELİM;

IMG_4314

Anında etkiyi görebilmeniz için paylaştım. Elime denediğim tüp olan krem. Elimde sonuç inanılmaz başarılıydı. Sol elim 10 sene önceye gitti. 🙂

Sonra Göz Çevreme Kavanoz da olan Loreal Magic Blur u denedim.  Bu ürün de çizgileri doldurdu ancak elimi sürdüğümde ürünün soyulduğunu gördüm. Bunun sebebi kavanozdaki ürünün cilt tipime uygun olmaması imiş.

IMG_4316

 

Yakında tavsiye evi daha büyük bir kampanya ile 1000 tavsiye meleğine Loreal Magic Blur süprizi  hazırlıyor. Hemde hediye kutularının içerisinde tavsiye meleklerine özel bir çok süpriz daha var.

Çok keyifli bir gündü. Emeği geçen herkese buradan teşekkür ederim.

 

Sevgiyle..

 

Bir yorum

  1. Merhabalar,

    Bu güzel yazınız ve paylaşımlarınız bizi çok mutlu etti.Sizleri Tavsiye Evi’mizde ağırlamaktan çok mutluluk

    duyduk:)

    Sevgiler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

c7853246-f215-4388-bb3b-425405d105ae

Pilav Yapmanın Püf Noktaları

Pilav yapmak geline verilecek kaynana notu nispetinde önemlidir. Aslında prensiplere uyulduğunda zor olmayan bir yemek olsa da, her zaman facia ile karşılaşma riski vardır. Doğu mutfağında pirincin yeri azımsanmaz. Özellikle Asya’da pirinç bazı ülkelerde temel ve hatta tek besin maddesidir. Örneğin Çin’in Güney Doğusunda en ...