xxx

Minik Prensimle Çırağan Sarayı’ndan Öyküler – 1

Minik prensim bana şans getirir belki diyerek yazmaya karar verdim.

Sihirli bir balkabağının faytona dönüşmesi ile başlamıştı benim hikayem.

Hürriyet Bumerang’ın düzenlediği Çırağan Sarayında Buluşuyoruz etkinliğine seçildiğimi duyduğumda nasıl havalara uçtum anlatamam.

BUMERANG DENEYİMİME SEÇİLMEMİ SAGLAYAN BLOG YAZIM

Yıllardır biriktirdiklerim olsa da blogumu henüz 9 aralıkta yayına geçirdiğimden seçilebilecğimi pek düşünmemiştim ya, bazen çok istediğin bir şeyi karşıya doğru yansıtabilmek başarıyı getirebiliyor.

23.12.2013 Pazartesi akşamı, hem çok güzel dostlarla tanıştık, hem tuğra imzalı Trüf yapımını öğrendik hem de muhteşem yemeklerin tadına bakma şerefine eriştik. Öncelikle bu etkinliğe vesile olan Hürriyet Bumerang ekibinden Ahmet Erten Bey’e, Hilal Şimşek Hanım’a , organizasyon boyunca karşılamadan uğurlamaya kadar bizleri yalnız bırakmayan Çırağan Palace Halkla İlişkiler Direktörü Çiler İlhan Hanım’a, Pazarlama Müdürü Lara Otru Hanım’a ve etkinlik boyunca her anımızı fotograflayan Halkla İlişkiler Yetkilisi Cansu Koç Hanım’a sonsuz teşekkürler ederim.

Etkinlik Gazebo Lounge’da çay kahve ikramı ile başladı. Tanışma faslı güzel geçti. Tanıştığım tüm blogger arkadaşlarımın her biri ile tanışmaktan ayrı ayrı keyif aldım.

Picture 001

Ve hep birlikte Saray mutfağına doğru heyecanla yürürken;

IMG_4361

Merdivenleri indiğimizde ise bizi bir çok ünlüye çikolata ve pastalarını tattırmış olan William Mc Carrick ekibi ile birlikte bizi bekliyordu. En az bizim kadar heyecanlı olduğunu görmek benim heyecanımı daha da katladı.

IMG_4380

Çırağan Sarayının tüm ekibinin olduğu gibi şefimizin de enerjiisi hayli yüksekti, gözlerindeki pırıltı çok keyifli dakikalar geçireceğimizin habercisiydi.

Minik prensim bana şans getirir belki diyerek yazmaya karar verdim. Sihirli bir balkabağının faytona dönüşmesi ile başlamıştı benim hikayem. Hürriyet Bumerang'ın düzenlediği Çırağan Sarayında Buluşuyoruz etkinliğine seçildiğimi duyduğumda nasıl havalara uçtum anlatamam. BUMERANG DENEYİMİME SEÇİLMEMİ SAGLAYAN BLOG YAZIM Yıllardır biriktirdiklerim olsa da blogumu henüz 9 aralıkta yayına geçirdiğimden seçilebilecğimi pek düşünmemiştim ya, bazen çok istediğin bir şeyi karşıya doğru yansıtabilmek başarıyı getirebiliyor. 23.12.2013 Pazartesi akşamı, hem çok güzel dostlarla tanıştık, hem tuğra imzalı Trüf yapımını öğrendik hem de muhteşem yemeklerin tadına bakma şerefine eriştik. Öncelikle bu etkinliğe vesile olan Hürriyet Bumerang ekibinden Ahmet Erten Bey'e, Hilal Şimşek Hanım'a , organizasyon…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

2 yorum

  1. Harika bir ortamda sizlerle birlikte olmak çok güzeldi…minik prens ve güzel annesine sevgiler…

  2. Ne güzel bir yazı dizisi olmuş, takibe de aldım siteni. İzninle toplu fotoğrafımızı ben de blogumda paylaşmak isterim:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Untitled

Ispanaklı Kek Tarifi

Cogu zaman hatta genelde kendi tariflerimi kendim yaratıyorum. Hatta blogun başlama hikayesi de bazen çok beğendiğim tariflerimi not almak amaçlıdır. Ama bazen çok dar zamanlarda, hemen bir misafir gelecekse bir de o misafirlerin minik ve tatlı çocukları varsa acaba tutacak mı riskine girmek istemiyor ve ...