1-IMG_0213

Pırlantanı Nasıl Seçersin Blogger Etkinliği

Kurulduğu yıllarda sadece perakende satış yapan Bayramoglu Mücevher, şu anda sattığı bir çok ürünü kendi üretebilir hale gelmiştir.
Çemberlitaşta bulunan Bilezik Fabrikası Bayramoglu Kuyumculuk’un tüm mağazaları için 22 ve 14 ayar bilezik üretmektedir. Kapasitesini her gün yeni yatırımları ile artıran Bayramoglu, Türkiye’nin 7 Bölgesinde bulunan tüm kuyumcu dükkanlarına toptan bilezik satışı da yapmaktadır.
Bugün İstanbul’da 3 AVM , 1 Cadde Mağazası bulunan firma, son bir kaç yıldır sadece kendi mağazaları için pırlanta da üretiyor. Üretmiş olduğu pırlantaları uluslararası labaratuvar sertifikası ile birlikte satan Bayramoğlu, diğer markalarla kıyaslandığında aynı kalitede en uygun fiyat avantajını elinde bulunduruyor.

Profilo AVM de bulunan mağazadan bir kaç kare;

profilo1profilo2profilo3profilo4

Geçtiğimiz yıl Bayramoglu Mücevher’in İK ve Yönetim Sistemleri Müdürü Özlem Yalçın -yani ben :)-, pırlanta konusunda tüm firma çalışanlarının profesyonel eğitimler aldıklarını, bu konuda özellikle kendisinin yurtdışındaki kaynaklardan tüm yenilikleri takip edip, firmanın bunlardan haberdar olmasını sağladığını söylüyor. Şu anda tüm çalışanlar pırlanta alacak olan kişinin tüm sorularına cevap verecek seviyede bilgi sahibi.

1-IMG_0230

1-IMG_02601-IMG_02601-IMG_02611-IMG_0262

Geçtiğimiz Cumartesi günü, Bayramoglu Kuyumculuk’un Profilo AVM Mağazasında düzenlenen blogger etkinliğinde, katılan bloggerlara pırlantalarını nasıl seçecekleri anlatıldı. Loop kullanma ve pırlantanın içine bakma tecrübesini de edinen blogger’lar artık hem sertifika okumayı biliyorlar hem de pırlantanın içindeki safsızlıkları tanımlayabiliyorlar.

1-IMG_02461-IMG_02371-IMG_0243

Etkinlik İkramlarını ben kendim hazırladım, tektaş şeklinde parlayan kurabiyeler ve yine kokoş cupkeklerle bir stand hazırladım.

1-IMG_02101-IMG_02121-IMG_02141-IMG_02161-IMG_0213

Tektaş şeklindeki fotograf çerçevemiz ve konuşma balonlarımızla da etkinlik bitiminde çok eğlendik.

1-IMG_02911-IMG_03231-IMG_03191-IMG_03041-IMG_02811-IMG_0283

Ayrıca Funda Hanım Mağazamızın en pahalı ürününü denemek istedi, Su yolu pırlanta seti ve tamtur’u kendisine çok yakıştı.

1-IMG_02721-IMG_0274

Katılan herkese ve bizlere bu imkanı sunan Bayramoğlu Mücevher’e sonsuz teşekkürler.

Bir dahaki etkinliğe siz de katılmak isterseniz, bana ozlem@bayramoglu.com.tr veya sevgiyletarifler@gmail.com’dan ulaşabilirsiniz.

Katılan Blogger’larımızın yazıları için; (yazıldıkça ekleyeceğim)

Arenandfamily

Denizin Şarkısı

Mutfak ve Tatlar

Hamarat Füsun

Sevgiyle.

4 yorum

  1. Konukseverliğiniz ve zarif hediyeleriniz çok teşekkür ederiz… Değerli taşlar hakkında verdiğiniz bilgiler bizleri bilinçlendirdi…Satın alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini öğrendik…Teşekkür ederiz..Sevgiler…

  2. Kaçırdığıma bir kez daha üzüldüm ama bir dahaki etkinliğe mutlaka gelmek istiyorum

  3. orda olmayı isterdim gerçekten, elinize sağlık.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Untitled

Ispanaklı Kek Tarifi

Cogu zaman hatta genelde kendi tariflerimi kendim yaratıyorum. Hatta blogun başlama hikayesi de bazen çok beğendiğim tariflerimi not almak amaçlıdır. Ama bazen çok dar zamanlarda, hemen bir misafir gelecekse bir de o misafirlerin minik ve tatlı çocukları varsa acaba tutacak mı riskine girmek istemiyor ve ...