photo (49)_Fotor

Şeker Hamurundan Biberon Süsleme

Bir önceki gün yaptığım hamurdan biberon kurabiyelerimi de kestim.

Şeker hamurlu kurabiyenin tarifi için tıklayın

biberon1

biberon2

biberon3

Gelelim süslemelerine..

Bir sürü farklı renk şeker hamuru siparişi vermiştim. Daha gelmedi uff.
Artık elimdeki renklerden farklı renklerle de çalışmak istiyorum ama hamile halimle taşımamak için mecburen internetten sipariş verdim.
Bekleyeceğiz ne yapalım.

Genelde tabanı beyaz kullandım içinde süt varmış gibi görünüyor bir de beyazı seviyorum.

photo (51)_Fotorphoto (52)_Fotorphoto (53)_Fotorphoto (54)_Fotor

Sonra mavi tabana beyaz yuvarlak parçalar koyup merdanenizle üzerinden geçiyorsunuz.Aşağıdaki gibi bir desen elde ediliyor. Kabartma olmayınca daha sade göründü benim hoşuma gitti.

photo (46)_Fotor

photo (48)_Fotor

Şu biberonu parçalama işini pek sevmedim çünkü ne kadar dikkat etsenizde milimi milimine tutması biraz zor oluyor o nedenle ben sonrasında biberonun emzik kısmını yapıştırma olarak yapmayı tercih ettim. Kırmızıları o şekilde çalıştım.

Ve paketlendiler 🙂

photo (49)_Fotorphoto (56)_Fotor

Bir önceki gün yaptığım hamurdan biberon kurabiyelerimi de kestim. Şeker hamurlu kurabiyenin tarifi için tıklayın Gelelim süslemelerine.. Bir sürü farklı renk şeker hamuru siparişi vermiştim. Daha gelmedi uff. Artık elimdeki renklerden farklı renklerle de çalışmak istiyorum ama hamile halimle taşımamak için mecburen internetten sipariş verdim. Bekleyeceğiz ne yapalım. Genelde tabanı beyaz kullandım içinde süt varmış gibi görünüyor bir de beyazı seviyorum. Sonra mavi tabana beyaz yuvarlak parçalar koyup merdanenizle üzerinden geçiyorsunuz.Aşağıdaki gibi bir desen elde ediliyor. Kabartma olmayınca daha sade göründü benim hoşuma gitti. Şu biberonu parçalama işini pek sevmedim çünkü ne kadar dikkat etsenizde milimi milimine tutması biraz zor…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

babyjoy_banner_-20170904021447148

Çocuklarınızın Sağlıklı Gelişimine Tam Destek Çocuk Devam Sütü’nde!

Neden Çocuk Devam Sütü? Çocuklar, büyüme ve gelişimlerinin büyük bölümünü 1-4 yaşları arasında tamamlarlar. Yiyeceği yemekler konusunda çok seçici olabileceği bu yaşlarda çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel gelişimi için zengin ve doğal içerikli gıdalarla beslenmesi gerekir. Güçlü bir bağışıklık sistemi de bu fiziksel ve zihinsel gelişimi ...