Untitled

SEO İle Bilmeniz Gereken Her Şey SEOzone’15’te

Dijital platformun temelini oluşturan internet üzerinde tüm hünerlerini ortaya koyan arama motorlarının 21.yüzyılda iş hayatımızın ve hedeflerimizin rehberi olması artık doğal karşılanıyor. SEOzeo, 27-29 Kasım 2015 tarihleri arasında dünyaca ünlü SEO uzmanlarını Türkiye’deki meraklıları girişimcileri ve kullanıcıları ile İstanbul Şişli Marriott Otel’de buluşturuyor. Dijital Pazarlama Konferansı adıyla etkinlik Arama Motoru Optimizasyonu konusunda dünyanın deneyimi ve bilgi birikimi ile sizlerle buluşuyor.
İnternet kullanıcıları, arama motorlarını her gün, aradıkları merak ettikleri her konuda ziyaret ediyor ve bir iz bırakıyorlar. Bırakılan her izin kültürel ekonomik ticari ve teknoloji anlamında bir karşılığı var ve arama motorları her şeyi kategorize ediyor. İşte bu sebeple Dijital Pazarlama Konferansı, Doğu Avrupa’nın en büyüğü olarak sizler için SEOzeo tarafından İstanbul’da düzenleniyor.
SEO konusunda dünyanın nabzını tutan en meşhur uzmanlar; 27-29 Kasım tarihlerinde İstanbul Marriot Hotel’de bir araya gelip; SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda buluşmak isteyen herkesin sorularına yanıt verecekler. Arama motorlarının kendine özgü algoritmalarını anlaşılır yalın bir dilde dinlemek isteyenlerin buluşacağı, tüm sorularınızın cevap bulacağı bu önemli platform SEOzeo tarafından kuruluyor. SEO teknikleri, SEO analizleri, SEO ile pazarlama ilişkisi, kaliteli içerik, SEO raporlarına göre hedef kitleye yaklaşım ve aklınızda olan ne varsa cevap bulacağınız bir etkinlik, katılımınıza sunuluyor.
Bilgi ve teknoloji çağına uygun arama motoru alt yapısı kurmak isteyenler, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda bu yenilikçi ve analizci dijital platformda yerini almak isteyenler, dünyaca ünlü uzman SEO deneyimlerini ilk ağızdan duymak isteyenler bir araya geliyor. SEO nedir ve kim için neden var, nelerin analizini yapar, ticari hedeflerle interneti nasıl senkronize eder, işime nasıl katkı sağlar, gittiğimiz yolu nasıl netleştirir, bize neler kazandırır, neden zengin ve kaliteli içerik hazırlamalıyız, nasıl daha etkin kullanabilirim gibi pek çok sorunun somut cevaplarını bu etkinlikte bulacaksınız.
SEO platformunun Türkiye’deki en iyi ajansı SEOzeo; kendi bilgi ve tecrübesini dünyaca ünlü uzmanların birikimiyle birleştirip siz kullanıcılarının ve meraklılarının ilgisine ve beğenisine sunuyor. Güçlü AR&GE takımıyla bir web girişimi olarak yola çıkan SEOzeo alanında uzman ekibiyle, aynı zamanda dünya devleri Moz ve MjesticSEO’nun tek Türkiye partneri olarak Bilkent Cyberpark’a bağlı olan Cyberplaza’da eğitim ve danışmanlık hizmetlerine devam ediyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Untitled

Ispanaklı Kek Tarifi

Cogu zaman hatta genelde kendi tariflerimi kendim yaratıyorum. Hatta blogun başlama hikayesi de bazen çok beğendiğim tariflerimi not almak amaçlıdır. Ama bazen çok dar zamanlarda, hemen bir misafir gelecekse bir de o misafirlerin minik ve tatlı çocukları varsa acaba tutacak mı riskine girmek istemiyor ve ...