sl4

SHANGRI-LA BOSPHORUS, ISTANBUL’UN İŞ DÜNYASINA ÖZEL 50 DAKİKALIK MENÜSÜ; BUSINESS LUNCH!

Shangri-La Bosphorus, İstanbul, iş dünyasına yönelik sunduğu pratik ve lezzetli Uzakdoğu menüsü ile öğle aralarını keyfe dönüştürüyor.

sl1

Merkezi lokasyonu, Boğaz manzarasına hakim konforlu odaları ve gurme restoranları ile Shangri-La Bosphorus, Istanbul, baharın gelmesiyle birlikte öğle aralarını hem keyifli bir deneyime dönüştürmek hem de İstanbulluları bambaşka lezzetlerle tanıştırmak için çok özel bir teklif sunuyor. Business Lunch, Shang Palace’ın kolay ulaşılabilir ve mistik dünyasında öğle aralarını lezzetli bir kaçamağa dönüştürecek.

sl2

sl3

Dekorasyonundaki sıcak, şık ve modern çizgileri ile açıldığı günden bu yana şehrin yeni buluşma noktası olan Shange Palace’ta yalnızca 50 dakikada servis edilecek olan 5 aşamalı Business Lunch, iş dünyasına yönelik hem pratik hem de leziz bir öğle yemeği keyfi sunacak. Çince, oldukça hızlı olmak anlamına gelen “Ma Shang” kelimesi ile öne çıkan ve servis süresiyle dikkat çeken Business Lunch, leziz ve sağlıklı lezzetlerden oluşuyor. Set menüsü sunan Business Lunch, iş dünyasına, misafirlerini otel konforunda ağırlayabilme ve iş yemeklerini gerçekleştirebilme fırsatı sunacak.
sl5

“Yan” Özel Yemek Odası

Daha kalabalık iş yemekleri ve yemekli toplantılar için ise Shang Palace bünyesinde yer alan “Yan” ismindeki özel yemek odası 10-14 kişilik grupların hizmetinde olacak. Özel toplantılar, davetler ve iş yemekleri için tüm ayrıntıların misafirlerin konforu doğrultusunda düşünüldüğü Yan’dan ücretsiz olarak yararlanmak için ise önceden rezervasyon yaptırmak yeterli!

Shang Palace; Çin’e büyülü bir lezzet yolculuğu

Shangri-La Hotels and Resorts’un kendi markası olan Shang Palace, dünyanın en egzotik mutfaklarından biri olarak kabul edilen Kanton Mutfağı’nın özel lezzetleriyle misafirlerine sıradışı bir lezzet deneyimi sunuyor.

Hong Konglu ünlü tasarımcı Andre Fu’nun imzasını taşıyan Shang Palace; dekorasyonundaki sıcak, şık ve modern çizgileri; gruplar veya özel yemekler için kullanılabilen özel oda seçenekleriyle konuklarına farklı ve alışılmışın dışında bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 275 8888’i arayabilirsiniz.

Bir yorum

  1. uzak doğu mutfaklarından denemem hiç olmadı ama nedense çok da ilginç geliyor bana:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Untitled

Ispanaklı Kek Tarifi

Cogu zaman hatta genelde kendi tariflerimi kendim yaratıyorum. Hatta blogun başlama hikayesi de bazen çok beğendiğim tariflerimi not almak amaçlıdır. Ama bazen çok dar zamanlarda, hemen bir misafir gelecekse bir de o misafirlerin minik ve tatlı çocukları varsa acaba tutacak mı riskine girmek istemiyor ve ...