tgr2

Tuğra Restaurant – Çırağan Sarayı’ndan Öyküler – 3


Öyle büyülü geçiyordu ki dakikalar insan hiç bitmesin istiyordu, keyifli ama koca karnımdan dolayı beni biraz yoran tatlı atölyesi sonrasında Tuğra Restaurantta keyifli bir akşam yemeği tüm yorgunluğumu aldı.

tgr1

Bizim için muhteşem bir masa hazırlanmıştı, 10 blogger, Bumerang’dan Ahmet Bey ve Hilal Hanım ve Çırağan Kempinski den Çiler ve Lara Hanım ile birlikte saatin nasıl geçiverdiğini anlayamadığımız yemeğimiz sıcak havlu servisi ile başladı.

IMG_4462

1

2

Yemeklerimizi yedikten sonra lokumlarımız ile birlikte çay keyfimizi de yaptık.

3

Tüm şeflerimizin ellerine organizasyonu gerçekleştirenlerin emeklerine sağlık.

Menüdeki yemeklerle ilgili detaylar ve benim yorumlarım için TIKLAYIN

Sevgiyle ve Afiyetle..

Öyle büyülü geçiyordu ki dakikalar insan hiç bitmesin istiyordu, keyifli ama koca karnımdan dolayı beni biraz yoran tatlı atölyesi sonrasında Tuğra Restaurantta keyifli bir akşam yemeği tüm yorgunluğumu aldı. Bizim için muhteşem bir masa hazırlanmıştı, 10 blogger, Bumerang'dan Ahmet Bey ve Hilal Hanım ve Çırağan Kempinski den Çiler ve Lara Hanım ile birlikte saatin nasıl geçiverdiğini anlayamadığımız yemeğimiz sıcak havlu servisi ile başladı. Yemeklerimizi yedikten sonra lokumlarımız ile birlikte çay keyfimizi de yaptık. Tüm şeflerimizin ellerine organizasyonu gerçekleştirenlerin emeklerine sağlık. Menüdeki yemeklerle ilgili detaylar ve benim yorumlarım için TIKLAYIN Sevgiyle ve Afiyetle..

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Untitled

Ispanaklı Kek Tarifi

Cogu zaman hatta genelde kendi tariflerimi kendim yaratıyorum. Hatta blogun başlama hikayesi de bazen çok beğendiğim tariflerimi not almak amaçlıdır. Ama bazen çok dar zamanlarda, hemen bir misafir gelecekse bir de o misafirlerin minik ve tatlı çocukları varsa acaba tutacak mı riskine girmek istemiyor ve ...