tgr2

Tuğra Restaurant – Çırağan Sarayı’ndan Öyküler – 3


Öyle büyülü geçiyordu ki dakikalar insan hiç bitmesin istiyordu, keyifli ama koca karnımdan dolayı beni biraz yoran tatlı atölyesi sonrasında Tuğra Restaurantta keyifli bir akşam yemeği tüm yorgunluğumu aldı.

tgr1

Bizim için muhteşem bir masa hazırlanmıştı, 10 blogger, Bumerang’dan Ahmet Bey ve Hilal Hanım ve Çırağan Kempinski den Çiler ve Lara Hanım ile birlikte saatin nasıl geçiverdiğini anlayamadığımız yemeğimiz sıcak havlu servisi ile başladı.

IMG_4462

1

2

Yemeklerimizi yedikten sonra lokumlarımız ile birlikte çay keyfimizi de yaptık.

3

Tüm şeflerimizin ellerine organizasyonu gerçekleştirenlerin emeklerine sağlık.

Menüdeki yemeklerle ilgili detaylar ve benim yorumlarım için TIKLAYIN

Sevgiyle ve Afiyetle..

Öyle büyülü geçiyordu ki dakikalar insan hiç bitmesin istiyordu, keyifli ama koca karnımdan dolayı beni biraz yoran tatlı atölyesi sonrasında Tuğra Restaurantta keyifli bir akşam yemeği tüm yorgunluğumu aldı. Bizim için muhteşem bir masa hazırlanmıştı, 10 blogger, Bumerang'dan Ahmet Bey ve Hilal Hanım ve Çırağan Kempinski den Çiler ve Lara Hanım ile birlikte saatin nasıl geçiverdiğini anlayamadığımız yemeğimiz sıcak havlu servisi ile başladı. Yemeklerimizi yedikten sonra lokumlarımız ile birlikte çay keyfimizi de yaptık. Tüm şeflerimizin ellerine organizasyonu gerçekleştirenlerin emeklerine sağlık. Menüdeki yemeklerle ilgili detaylar ve benim yorumlarım için TIKLAYIN Sevgiyle ve Afiyetle..

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

c7853246-f215-4388-bb3b-425405d105ae

Pilav Yapmanın Püf Noktaları

Pilav yapmak geline verilecek kaynana notu nispetinde önemlidir. Aslında prensiplere uyulduğunda zor olmayan bir yemek olsa da, her zaman facia ile karşılaşma riski vardır. Doğu mutfağında pirincin yeri azımsanmaz. Özellikle Asya’da pirinç bazı ülkelerde temel ve hatta tek besin maddesidir. Örneğin Çin’in Güney Doğusunda en ...