facebookkapak1 copy

Yeni bir Header ile Yepyeni Enerji Dolu Bir Blog

sevgiyletarifler copy

Gonca kendini böyle anlatmış;

Gece okumadan uyuyamayan,Türk kahvesi içmeden kendine gelemeyen.Evli ve 38 yaşı deviren.Sigarayı 5 yıl bırakmışken aynı hızla geri dönen. Hortlak gördüğünde kaçmayan ama fotoğraf makinesi görünce saklanan.. Fantastik oyun ve film hastası,grafik manyağı, terazi kadını.

Ben ise bloğum için bir başlık nasıl olur acaba, ben yapabilir miyim biraz kassam falan fişman derken bir arkadaşımın blogunda kendisine blogunun başlığını shemellon‘un yaptığını gördüm.

Tek bir isteği vardı shemellon‘un o da kedilere bir miktar mama alıp bağışlamak. Bu fikri inanılmaz geldi bana, nasıl bir kişi bütün emeğini kedilere bağışlardı.. Hala böyle insanlar olması mutluluk verici gerçekten.

Nasıl olacağı ile ilgili hiç bir fikrim olmamasına rağmen ben mamayı alıp belirtilen adrese gönderdim.

Sonrasında inanılmaz samimi, cana yakın bir yaklaşım ile header’ım yapıldı. Beğenip beğenmediğim en ince ayrıntıya kadar soruldu. 3 alternatif çalışmıştı benim için ve en beğendiğimi kullanıp diğerleri ile ilgili fikrim değişir belki diye saklamam üzere bana gönderdi.

Yalnız bir aksilik yaşadık ki sormayın. Gonca header’ı yerleştirmek için siteye erişim istedi benden, ona siteye erişim verdiğim anda siteye bağlanılmamaya başladı. Ben oldukça sakindim ama aldı Goncayı bir panik.. Hemen hosting firması ile temasa geçtim ama kendileri sağolsun tam 1 saat sonra döndüler bir problem var halletmeye çalışıyoruz diye. Problem düzelir düzelmez hemen yerleştirildi header. Hadi yetkisini alalım Goncanın derken sevgili wordpress yetkiyi kaldırınca yapmış olduğu geçmişteki tüm işlemleri sildi. Bir baktım ki header yok olmuş.. Hii bu sefer bende biraz panik hali oldu.. Ama biraz gayretle kendi admin panelimden eklemeyi başardım.

Sonuç bence harika oldu, çok çok çok beğendim..

Tekrar Ellerine Sağlık Gonca..

Sevgiyle.

Bir yorum

  1. 🙂 Gülümseyerek okudum. Çünkü ben ciddi, blog sahiplerin blog ve şifresini isterken, acayip kasılıyorum aslında. Emanet sonuçta o anda, onun için blogger şablonlarının yedeğini falan alırım. WordPress sitesine antipatikliğimde olunca, ya bir yerini bozarsam düzeltemezsek korktum açıkçası. Blogger bozsamda yaparım her yerini ama iş bu sitede benim için öyle olmuyor. Şansıma bak, ekler eklemez site görüntülenemiyor hatası aldım:) Soğuk ter döktüm, heh şimdi gitti blog dedim:)
    Neyse ki bağlantı sorunuymuş ya:))
    Severek kullan hepsini, bebiş ve senin sağlıklı ve güzel haberlerini bekliyorum.
    Sevgiler:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Untitled

Ispanaklı Kek Tarifi

Cogu zaman hatta genelde kendi tariflerimi kendim yaratıyorum. Hatta blogun başlama hikayesi de bazen çok beğendiğim tariflerimi not almak amaçlıdır. Ama bazen çok dar zamanlarda, hemen bir misafir gelecekse bir de o misafirlerin minik ve tatlı çocukları varsa acaba tutacak mı riskine girmek istemiyor ve ...